Гороскоп на жовтень 2021 (усі знаки Зодіаку)

today 04.10.2021 query_builder 08:50 remove_red_eye 276 bookmarks Новини, Таємні знання

У жовтні слід звернути увагу на завершення старих справ, переймати досвід, це час розставляння пріоритетів і концентрації на головній меті, повідомляє на YouTube-каналі астрологиня Марина Скаді.

ОВЕН

Напружені обставини, змушують Овнів боротися, призводять до конфліктів, руйнувань, як внутрішніх, так і зовнішніх. Але такі умови формують з вас сильну особистість, часом жорстку, але в будь-якому разі зі стрижнем всередині. Часом життя ставить вас в жорсткі рамки, важкі і складні умови. До кінця місяця ви будете упевнені, стійкі, зможете реалізувати намічені плани. В особистих стосунках справи йдуть набагато ліпше, ніж в роботі і соціальному житті, тому будуть можливості отримати позитивні емоції.

ТЕЛЕЦЬ

Ви яскраво і самостійно проявляєте себе, робите це помітно, збираючи навколо себе людей. Вам слід бути в центрі уваги, роль авторитета для вас вагома. Однак, ваші прояви часом різкі, несподівані і складно, суперечливо сприймаються оточенням і представниками старшого покоління. Тому все те, що починається добре, може раптово закінчитися, якщо ви будете намагатися занадто завзято просувати свої інтереси. Питання матеріальної стабільності вимагає від вас докладання величезних сил і енергії, особливо в першій половині місяця.

БЛИЗНЯТА

Люди часто не розумітимуть вас, особливо в першій половині жовтня. Ваш внутрішній світ у цей період дуже складний і багато чого ви схильні ховати глибоко всередині. Першоджерело проблем перебуває у власних помилках, а це заважає почуватися в безпеці, знайти психічну і матеріальну стабільність. Після 18 жовтня становище на роботі, в справах і в стосунках значно поліпшиться, з'явиться можливість змінити ситуацію у вигідний і корисний для вас бік. Ви усвідомите щось дуже важливе, є шанс почати життя з чистого аркуша.

РАК

Великий потенціал і багатонадійний початок у жовтні може порушуватися через відсутність системного підходу в справах. Необхідна стратегія, реальна оцінка того, що відбувається, і готовність до того, що в другій половині місяця те, що було важливо для вас спочатку жовтня, стане неактуальним. В особистому житті загалом все гармонійно, але розслаблений стан не є корисним для професійної сфери і громадських справ. До кінця жовтня зможете накопичити матеріальні засоби, необхідні для задоволення своїх потреб. Починається час перетворень і починань.

ЛЕВ

Леви змушені увійти в суворі рамки і знайти варіант реалізації себе в сформованих непростих умовах. Поступово, труднощі, які виникли спочатку місяця, закінчяться. Найважливіше плануйте на другу половину жовтня — в цей період вам буде легше заявити про себе, а ваші ініціативи, виконані роботи, сприйматимуться іншими людьми дуже добре. Вам вдасться зарекомендувати себе як самодостатнього, упевненого в своїх силах, щедрого і благородного лідера. Деякі невдачі в особистому житті будуть компенсовані соціальним успіхом.

ДІВА

Дівам варто берегти свої ресурси. Ви багато відчуваєте, розумієте, маєте фізичний потенціал для розвитку і зростання, як соціального, так і духовного. Але в першій і другій декадах жовтня не вистачає впевненості в собі, відсутні здорові амбіції, і як наслідок, поки не вдається реалізувати свій глибокий потенціал здібностей і задатків. Якщо ви трохи почекаєте, то в третій декаді місяця обставини складуться для вас сприятливим чином, і ви зможете втілити деякі бажання в реальність, як мінімум — наблизитися до мети.

ТЕРЕЗИ

Терези не зможуть змінити ситуацію, тому залишається тільки змінити до неї ставлення. Тільки-но це відбудеться — ви отримаєте всі можливості для реалізації та проявите впевненою у своїх силах і здібностях людиною, що спирається на інтуїцію і своє світовідчуття, вміє зрозуміти почуття і потреби інших людей. Ви отримуєте ресурси від навколишнього світу і складних обставин, тому активне соціальне життя необхідне, якщо ви хочете розвитку і зростання. Вам доведеться вибирати, але ваші уподобання може розкритикувати ваш партнер.

СКОРПІОН

В особистому житті далеко все не так гладко, як хотілося б, але ви привабливі для представників протилежної статі. Ваша самостійність, емоційність і активні реакції, часом, діють дратівливо на оточення. Можуть з'явитися сильні конкуренти, що діють нишком. Не втрачайте пильності, проявляйте ініціативу, дійте цілеспрямовано. Якщо ваші проєкти розвиваються повільно — не турбуйтеся — у другій половині жовтня зовнішні умови і обставини стануть сприятливі для професійної сфери і матеріальних справ.

СТРІЛЕЦЬ

Жовтень - хороший період для тих, хто шукає кохання, — з'явиться більше сприятливих можливостей, може початися нова романтична історія. Друга половина жовтня дуже сприятлива — настає час жити повним життям, знайомитися з новими людьми, спілкуватися, вирушити в поїздку або пробувати щось нове. Водночас, не слід поводитися нерозважливо, витрачати надто багато грошей на гарні речі. Якщо ви не знаєте, як проявити себе, то ключем до успіху і успішної професійної діяльності в цей період будуть друзі, нові знайомства і подорожі.

КОЗОРІГ

У Козерогів жовтень супроводжуватиметься нервозністю, неуважністю і дратівливістю, особливо в першій половині місяця. Важко буде знайти взаєморозуміння з близькими людьми, виникатимуть конфлікти з колегами. До 19 жовтня за можливості відкладіть роботу, яка вимагає точності і скрупульозності виконання. Спочатку місяця партнери можуть порушувати дані зобов'язання, через це доведеться змінювати плани, підлаштовуватися під інших людей. На особистих і сімейних взаєминах може негативно позначитися ваше активне соціальне життя, висування на перший план своїх емоцій і мінливого настрою.

ВОДОЛІЙ

У сфері спілкування та комунікацій ситуація у Водоліїв суперечлива. Романтичні зустрічі і світські заходи не принесуть бажаного задоволення, а тільки сприятимуть нервозності і внутрішнім конфліктам. Швидка зміна подій вимагатиме від вас концентрації на головній меті і створенню фундаменту майбутніх успіхів. Якщо ви не будете розпорошуватися на дрібниці, то в другій половині місяця зможете реалізувати деякі цілі, проявити більше якостей, талантів, прихованих здібностей і отримати визнання. У фінансовій сфері намічаються поліпшення, в основному, за рахунок повернення боргів.

РИБИ

Напруженість, що створюється з партнерами і ближнім оточенням, поступово зменшується, зовнішня атмосфера стає більш гармонійною. Це свідчить про ваші великі потенційні здібності до позитивних змін. Умови сприятливі для професійного розвитку, вам вдається знаходити легкий вихід із складних ситуацій. Ви можете зробити значний внесок в колективну діяльність і поліпшити своє фінансове становище. Взаємодія з іншими людьми і участь в партнерській роботі сприяють прояву власних ініціатив і талантів.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,235