Гуманітарні коридори на Київщині 21 березня

today 21.03.2022 query_builder 10:37 remove_red_eye 273 bookmarks Новини

У понеділок, 21 березня, в Україні погоджено 11 гуманітарних коридорів, з них чотири у Київській області. Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Зокрема, із с. Козаровичі до Києва (Козаровичі – Лютіж – Старі Петрівці – Нові Петрівці – Вишгород – Київ). Автобуси для евакуації людей будуть відправлені за маршрутом із Білогородки. Також до колони приєднуються люди з прилеглих населених пунктів, в тому числі й на приватних легкових автомобілях.

Із Ворзеля у напрямку Білогородки (Ворзель – Михайлівка-Рубежівка – Мрія – Шпитьки – Петрушки – Білогородка). Автобуси для евакуації людей будуть відправлені за маршрутом із Білогородки. Також до колони приєднуються люди з прилеглих населених пунктів, на приватних легкових автомобілях.

З Бучі до Білогородки (Буча – Ворзель – Михайлівка-Рубежівка – Забуччя – Дмитрівка – Капітанівка – Стоянка – Білогородка). Автобуси для евакуації людей будуть відправлені за маршрутом із Білогородки. Також до колони приєднуються люди з прилеглих населених пунктів, зокрема на приватних легкових автомобілях.

Із Великої Димерки до Броварів (Велика Димерка – Богданівка – Рудня – Літки – Рожни – Пухівка – Бровари). Автобуси для евакуації людей будуть відправлені за маршрутом із Броварів. Також до колони приєднуються люди з прилеглих населених пунктів, зокрема на приватних легкових автомобілях.

92 запитів за 0,198