Happy Home (Петропавлівська Борщагівка) – це про гідність та повагу до життя

today 28.11.2021 query_builder 12:34 remove_red_eye 562 bookmarks Новини

Команда Happy Home кілька років тому забрала зі спецінтернату шістьох особливих дітей, які там, з великою вірогідністю, померли б.

Дякуючи любові та професійній реабілітації, декілька дітей вже пішли в звичайну школу, а двох вже всиновили, інформує на своїй сторінці у фейсбук відомий Віталій Шабунін (Vitaliy Shabunin) (голова правління громадської організації "Центр протидії корупції".

Зараз команда Happy Home хоче врятувати ще дванадцять особливих дітей. Для цього вони купили в борг недобудований будинок. Його треба добудувати, а борг віддати.

І це не просто про порятунок 12 особливих дітей-сиріт (хоча і цього достатньо). Важливість Happy Home в тому, що це перший в Україні заклад такого типу.

Вони доводять, що для особливих сиріт є альтернатива. Що діти-сироти з інвалідністю не мусять помирати в інтернатах, прив'язані до ліжок чи обколоті садативами (аби не кричали). Вони можуть жити повноцінним життям.

Натхненні успіхами дітей в Happy Home, в інших містах вже з’являються команди, готові переймати їх досвід. А мережа таких закладів врятує вже не 12, а тисячі особливих сиріт.

Дізнатися більше про цю неймовірну роботу можна на сайті https://www.happyhome.org.ua

92 запитів за 0,167