Хто з потерпілих на Київщині першими отримають нове житло від області. Списки затверджено

today 07.09.2022 query_builder 10:00 remove_red_eye 658 bookmarks Новини

Наразі вже сформовані перші списки на отримання квартир та будівництво приватних домівок за обласними програмами. Кандидатури сімей були подані та затверджені територіальними громадами. Реєстри розглянули вчора в Київській ОВА, на третьому засіданні Комісії з питань надання та відновлення житла, зруйнованого через бойові дії на території області, повідомляє пресслужба КОВА.

Так, 51 родина із 10 територіальних громад області погодила отримання запропонованих квартир, відповідно до програми «Нова оселя». Серед них – 18 квартир для багатодітних сімей, 33 – для сімей із дітьми та вагітних жінок. Квартири знаходяться в містах Бровари, Богуслав, Бориспіль, Ірпінь, Біла Церква та селищі Макарів.

За результатами попереднього розгляду пропозицій, що були подані 17-ма громадами, відповідно до програми «Відбудова приватних будинків» також може бути побудовано 103 приватних оселі. Це 49 будинків по 70 кв. м, 21 будинок по 90 кв. м, 33 будинки по 120 кв. м.

Вартість будівництва буде визначена після проведення відповідних експертиз. Раніше члени комісії спільно вирішили, що першочерговість на будівництво нового житла та викупу квартир мають багатодітні родини, сім’ї з дітьми та вагітні жінки.

Нагадаємо, до комісії увійшли представники структурних підрозділів ОВА та територіальних громад Київщини, а також депутати обласної ради. Важливо, що саме представники територіальних громад визначають черговість та пріоритетність у реєстрах сімей у розрізі своїх громад.

Фото - пресслужба КОВА

92 запитів за 0,189