Існує два шляхи забезпечення житлом мешканців Київщини, які залишилися без домівок унаслідок бойових дій (є відео)

today 11.05.2022 query_builder 12:39 remove_red_eye 714 bookmarks Новини

Це питання обговорювали під час виїзної наради в Ірпені під керівництвом голови Київської обласної військової адміністрації Олександра Павлюка в місті Ірпінь.

Нарада проходила в одному із зруйнованих житлових будинків Ірпеня, аби кожен із присутніх зміг на власні очі побачити та усвідомити масштаби проблеми, пише Київська обласна військова адміністрація.

«Київщина зазнала чималих руйнувань. Наше першочергове завдання – докласти всіх зусиль, аби люди якнайшвидше повернулися до своїх населених пунктів. На даний час розглядаємо два шляхи вирішення – купівля квартир у будинках, що вже збудовані, та будівництво двох мікрорайонів на території Бородянки й Ірпеня», – зазначив Олександр Павлюк.

При цьому він наголосив, що з кожною родиною, яка втратила житло, потрібно спілкуватися індивідуально, аби розуміти їхні потреби. «Органи місцевого самоврядування наразі працюють над тим, аби зібрати всю остаточну інформацію щодо кількості зруйнованих багатоповерхових будинків та родин, які потребують житло. Також відкритим залишається питання приватного сектору. Стосовно нього будемо розробляти окремий план дій», – зазначив керівник гуманітарного напрямку Київщини Олексій Кулеба.

Під час наради присутні також розглянули питання організації тимчасового проживання для людей, які залишилися без домівок. “Є потреба в тому, щоб якнайшвидше поселити людей, адже деякі просто не мають, де жити. У цьому випадку будуть задіяні будівлі соціальної інфраструктури, табори чи пансіонати. До кінця тижня ми будемо мати всю інформацію щодо можливості поселення людей, зокрема забезпечення їх харчуванням та підвезенням”, – наголосив Олександр Павлюк.

" rel="noopener" target="_blank">

Фото та відео - Київська обласна військова адміністрація

92 запитів за 0,184