Із 23 травня за послуги “Нової пошти” платитимемо за новими тарифам

today 23.05.2022 query_builder 16:36 remove_red_eye 417 bookmarks Новини

Зміни торкнулися відправлень по Україні, пише Сьогодні. "Нова пошта" анонсувала шість змін.

Так, змінюється вартість доставки у поштомати. Тепер така послуга коштуватиме 50 грн (раніше було 60 грн). Надсилати можна документи та посилки вагою до 20 кг на будь-яку адресу.

Також компанія зменшила кількість категорій за вагою. Тепер таких буде лише три:

мала (до 2 кг) – 60 грн;

середня (до 10 кг) – 80 грн;

велика (до 30 кг) – 120 грн.

За доставку в села компанія встановила фіксовану доплату у 20 грн. Також у тариф тепер внесено оцінну вартість для посилок до 500 грн. За такої оцінки вартості ціна відправки не зростатиме.

А для посилок понад 500 грн оцінна вартість вважатиметься як 0,5% вартості відправлення. Надіслати документи можна буде за 45 грн. Така сума стосується лише доставок до відділень "Нової пошти".

Також при надсилані декількох посилок за однією експрес-накладною вартість кожної з них підвищуватиметься на 10 грн. Водночас вартість посилки з максимальною вагою розраховуватимуть за базовими тарифами, а решта – за зниженими:

до 2 кг – 20 грн;

до 10 кг – 40 грн;

до 30кг – 80 грн.

Змінилися тарифи і на вантажні посилки. Раніше клієнти платили за доставку вантажів у 30 кг за базовим тарифом, а також додатково за кожен кг вище 30 кг. Тепер для таких типів вантажів буде спеціальна формула: загальна вага вантажу (у кг) множиться на вартість 1 кг, що залежить від зони доставки (дальності кінцевого населеного пункту).

Також "Нова пошта" скасовує розрахунок вартості доставки вантажів за параметрами або крайніми точками упаковки відправки. Тепер у суму доставки включатиметься лише фактична та об'ємна вага самого вантажу і оренда пакувальних матеріалів.

А от кількість безоплатних днів зберігання змінилася для різних товарів. З 2 до 3 календарних днів збільшилася тривалість зберігання палет, за винятком дня прибуття. Для вантажів, автошин та автодисків кількість днів зберігання скорочується з 7 до 3, за винятком дня прибуття.

Фото: Колаж: Сьогодні, Нова Пошта

87 запитів за 0,171