Казка – поруч

today 06.10.2018 query_builder 13:59 remove_red_eye 1166 bookmarks Вікенд, Новини

Хочете потрапити до казки без чарівної палички? Нема проблем - приїздіть до Гурівщини - лише 850 метрів від Житомирської траси і ви у іншому вимірі. Ось «діснеївський» замок. Здається, ще мить і з обвитого плющем віконця вигляне красуня-принцеса. Він зроблений зі справжнього каміння, металу та дерева й дуже нагадує казковий замок із заставки кінокомпанії Walt Disney, на мультфільмах і фільмах якої виросло не одне покоління, в тому числі й українців. Ця споруда - головний вхід до однієї з найбільших кіностудій України Victoria Film Studios, на знімальних майданчиках якої створено чимало популярних серіалів та фільмів. Серед них "Девять жизней Нестора Махно", "Леди бомж", "Утесов" та інші.

На жаль, заходити всередину замку, як і на територію кіностудії, заборонено. Але біля входу стоять триметрові металеві скульптури головних героїв культових фільмів «Чужий» та «Хижак» з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі. На стіні - Бетмен, а перед замком знаходиться Залізний трон із популярного серіалу «Гра престолів».

На площі близько 36 га розміщено локації "Старе місто", "Село", "Озеро", «Поле», "В'язниця".

На території розташувалися 10 павільйонів, склади з реквізитами, костюмами і зброєю; найсучасніше обладнання для зйомок; студія postproduction та студія звукозапису.

92 запитів за 0,224