Керівництво Київської ОВА відвідало Броварський район

today 18.04.2022 query_builder 11:08 remove_red_eye 274 bookmarks Новини

Сьогодні голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк та керівник гуманітарного напрямку Олексій Кулеба побували у звільнених від окупантів Великій Димерці та Богданівці Броварського району.

Мета виїзної наради – напрацювати «дорожню карту» з найшвидшого відновлення інфраструктури населених пунктів. Про це інформує Київська обласна військова адміністрація.

Через бойові дії 24 населені пункти району зазнали значних руйнувань об`єктів критичної та цивільної інфраструктури. Від першого дня звільнення від окупантів на місці працює спеціальна обласна моніторингова група, що фіксує всі руйнування. Для мешканців завозиться необхідна гуманітарна допомога, працює гуманітарний штаб.

З резервного фонду держбюджету відповідно до Постанови Кабінету Міністрів та ініціативи Президента України Володимира Зеленського Київщина отримала 400 млн грн на ліквідацію наслідків воєнних дій. Ці кошти будуть спрямовані на відновлення першочергової інфраструктури із залученням місцевих виробників.

Саме це питання було розглянуто під час робочої наради з головами територіальних громад, що провів Олександр Павлюк в Броварах під час свого візиту до району.

«Вже напрацьована дорожня карта дій. За вихідні необхідно зробити максимальні заміри зруйнованих та вибитих вікон в медичних закладах, житловому фонді. Наша задача на сьогодні – відновити будівлі, які найменш постраждали. Це необхідно зробити, щоб повернути людей до своїх домівок», – заявив Олександр Павлюк.

Також керівництво побувало на місцевому підприємстві ТОВ «Інтерметалпласт», що займається виготовленням металочерепиці та віконних конструкцій. Перевірили потужності підприємства та обговорили разом з виробником можливість залучення його до глобального відновлення інфраструктури населених пунктів.

«Ні обласна, ні місцева влада не залишать постраждалих наодинці з їхньою бідою. Робимо все від себе залежне, щоб допомогти цим людям. Наразі складна ситуація не тільки в мешканців, але й бізнесу. Вважаю правильним залучати до відновлення інфраструктури саме місцевих виробників. Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за підтримку та розуміння ситуації на місцях. Виділення коштів з резервного фонду допоможе нам скоріше відновитись. Спільними зусиллями ми відбудуємо регіон», – вважає голова КОВА Олександр Павлюк.

Фото - Київська обласна військова адміністрація

90 запитів за 0,187