Києво-Святошинська центральна райлікарня отримала апарат УЗД

today 07.01.2021 query_builder 13:50 remove_red_eye 282 bookmarks Здоров'я, Новини

Понад 69 млн грн спрямувала Київська ОДА на закупівлю 10 діагностичних рентгенівських систем і 11 апаратів ультразвукової діагностики для медичних закладів Київщини, інформує пресслужба КОДА.

Голова облдержадміністрації Василь Володін зазначив: «Рентгени та системи УЗД придбали за кошти державної субвенції. В залежності від потреби обладнання розподілили між опорними лікарями. Серед них – частина госпітальних баз, які приймають на стаціонарне лікування «ковідних» хворих».

Очільник ОДА уточнив, що в комплексі по новій рентгенівській системі та апарату ультразвукової діагностики отримали: Ірпінська ЦРЛ, КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" БРР БМР, Вишгородська центральна районна лікарня, Макарівська ЦРЛ, Миронівська ЦРЛ, Переяслав-Хмельницька ЦРЛ, Тетіївська ЦРЛ; Обухівська ЦРЛ, КНП ФРР "Фастівська ЦРЛ".

По одній системі УЗД передали в Києво-Святошинську центральну районну лікарню та КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», у Білоцерківській лікарні №2 оновили рентгенівську систему.

Ілюстративне фото із відкритих джерел

87 запитів за 0,236