Київщина отримає вікна на суму 1 млн дол для встановлення на об’єктах, пошкоджених внаслідок повномасштабного вторгнення росії

today 20.05.2023 query_builder 09:09 remove_red_eye 20 bookmarks Новини

Київська область отримає вікна на суму 1 млн дол для встановлення на об’єктах, пошкоджених внаслідок повномасштабного вторгнення росії. Про це повідомив у себе на Facebook очільник Київської ОВА Руслан Кравченко, пише КОВА.

«Таку допомогу надасть області некомерційна організація Global Empowerment Mission у партнерстві з Фондом Говарда Г. Баффетта (HGBF). Підписали із засновником GEM Майком Каппоні відповідний меморандум про співпрацю», – написав він.

Руслан Кравченко зауважив, що одне з міст, яке потребує такої допомоги – Ірпінь. Одна з причин, чому жителі Київщини не можуть повернутися додому – пошкоджене житло, зокрема відсутність вікон.

«Завдяки програмі вікон GEM HGBF вже було замінено понад 11 тис. склопакетів у будинках Полтави, Запоріжжя, Бучі, Ірпеня, Миколаєва, Харкова та Умані. Програма також включає заміну вікон у школах, садках та лікарнях. Наше завдання – провести всі необхідні роботи у стислі терміни – до початку опалювального сезону», – акцентував голова КОВА.

Руслан Кравченко разом із Майком Каппоні обговорили можливість залучення GEM до внутрішнього облаштування 70 приватних будинків, які будуть комплексно відбудовані в Ірпені.

Учасники зустрічі порушили питання облаштування укриттів у школах та забезпечення закладів освіти шкільними автобусами, а також комплексної відбудови приватного та багатоквартирного житла в Броварському та Бучанському районах.

«Домовленості з GEM є прикладом конструктивної та ефективної співпраці. Це також сигнал для інших міжнародних партнерів. Лише разом ми зможемо вирішити проблему біженців та повернути українців додому якомога швидше. Вдячний нашим друзям за колосальну підтримку у відновленні Київщини», – зауважив голова КОВА.

Фото - КОВА

87 запитів за 0,170