Коли і як садити листовий салат, щоб був щедрий урожай

today 16.05.2022 query_builder 07:28 remove_red_eye 383 bookmarks Новини

Якщо ви вирішили висадити листовий салат самостійно, то краще дотримуватися деяких правил від досвідчених садівників, пише today.ua.

Щонайкраще висаджувати цю зелень у травні. Це пов'язано з тим, що в останній весняний місяць низький ризик різкого похолодання, що збільшує шанси на великий урожай.

Оптимальна температура для висадки листового салату – 10-12 градусів тепла. Навіть легка нічна прохолода не зашкодить урожаю.

Найкраще садити салатне листя партіями, через кожні 14 днів, тоді у вас буде доступ до свіжої зелені аж до пізньої осені.

Перед посадкою потрібно вибрати місце на городі. Садити листовий салат варто на місці, де раніше у вас ріс перець, капуста, томат, картопля, кабачки та огірки. Відмінними сусідами для листового салату стануть квасоля, горох, шпинат, редис, цибуля, огірки, капуста та томати. Як слід розпушіть грядки, приберіть камені і тверді шматки землі. Лунки потрібно робити з відривом 15-20 см один від одного і глибиною трохи більше сантиметра. Насіння розкидайте на відстані 1-2 см. Присипте лунки землею та акуратно полийте з лійки.

Також можна вдатися до швидкого способу посадки - на розпушеному ґрунті розсипати насіння, погребти граблями туди-сюди і полити. Листовий салат не потрібно удобрювати, накривати плівками тощо. Достатньо вчасно поливати, видаляти бур'яни та розпушувати землю.

Фото із сайту today.ua.

87 запитів за 0,210