Коли зникне сміттєзвалище в Білогородці (ВІДЕО)

today 12.07.2020 query_builder 07:44 remove_red_eye 82 bookmarks Новини

ВІДЕО

Фото - скрін з відео

Стихійне сміттєзвалище у Білогородці з кожним роком дедалі більше псує життя селянам.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Подробности".

Мешканці села переконані, що смітник, який із кожним роком стає все більшим, досить суттєво впливає на стан повітря та води.

«Вечорами ми не можемо дихати, ми не можемо відкрити вікна, наша вода теж змінила свій аромат, того що ми п'ємо воду з криниці. А оці розклади оцього сміттєзвалища, які є, і органічні, і неорганічні - вони всі потрапляють в нашу ґрунтову воду, воно все стікає до нас», - каже мешканка села Оксана Баірамова.

До речі, стихійне сміттєзвалище розташоване за 300 метрів від місцевої школи, що є порушенням закону, повинно бути мінімум 500. Ба більше, з кожним роком несанкціонований полігон відходів тільки збільшується. Загальна площа стихійного сміттєзвалища за підрахунками активістів - вже майже чотири гектари, а глибина подекуди сягає 20 метрів. Люди говорять, що постійно спостерігають, як комунальний транспорт звозить сюди сміття з усього села. За день сюди привозять від 5 до 10 машин сміття.

«Ми займаємось вирішенням цього питання, вже на сьогоднішній день є попередні домовленості про збір ТПВ сьогоднішнього, свіжого. Але ще залишиться питання утилізації даного сміттєзвалища, вивіз з нього сміття. Тому що в нас кардинально не вирішується питання утилізації твердих побутових відходів на рівні держави», - говорить сільський голова Максим Зуєв.

Експерти з екології вважають, що це питання можна вирішити на законодавчому рівні, адже у червні зареєстрований закон про управління відходами, який слід якомога швидше ухвалити.

ВІДЕО

92 запитів за 0,278