Крижане диво: люкси готелю “Icehotel” зроблені зі снігу та льоду

today 07.01.2021 query_builder 12:26 remove_red_eye 162 bookmarks Краса, Новини

Як повідомляє Insider, шведський готель Icehotel з льоду вже приймає гостей. Готель складається з двох частин: постійної Icehotel 365 зі звичайними кімнатами, відкритими цілий рік, і крижаних арт-люксів Icehotel 31, які спроєктовані різними художниками і щорічно відновлюються після танення.

12 тимчасових нових артлюксів працюватимуть до 11 квітня 2021 року. Через пандемію готель запросив до участі тільки місцевих художників.

Одну з тимчасових кімнат Ceremony Hall спроєктували як крижаний ліс, де гості оточені деревами, гілками і листям. Інша кімната Toybox має переносити гостей «у спогади про дитинство»: блоки з літерами, крижана ракета і чотириметровий жираф. Арт-люкс Hang Loose прикрашений творами мистецтва і скульптурами на подіумах. Оскільки у всіх крижаних кімнатах підтримується температура мінус 5°C, гостям надають спальні мішки, а відвідувачам рекомендують носити термобілизну, шапку, теплі шкарпетки і светр.

На території готелю є бар Icebar, де гості можуть розслабитися з коктейлями в стаканах із льоду, вкритий снігом танцпол, а також крижана сауна.

На створення всіх кімнат для Icehotel 31 знадобилося шість тижнів, а снігу і льоду було використано достатньо, щоб заповнити 10 олімпійських басейнів.

Фото із сайту https://inspired.com.ua/stream/shvedskyj-gotel-z-lodu-ta-snigu-icehotel-vidkryvsya-na-zymovyj-sezon/

90 запитів за 0,238