Лавандовий сир – корисний засіб від депресії та стресу

today 30.05.2022 query_builder 11:29 remove_red_eye 555 bookmarks Новини

Війна позначилася на всьому: визначила нові пріоритети, відшліфувала цінності, загострила смаки... Ба більше - визначила нові гастрономічні вподобання. Сири від приватної сироварні Panbaran, що на Бориспільщині (Бортницькі сади), давно завоювали любов серед сироманів. Фірмові рецепти та технології стали запорукою створення сирних шедеврів. У наш непростий час виробництво пропонує своїм шанувальникам сир з особливим смаком - лавандовий. Фермери стверджують, що цей особливий продукт має заспокійливий ефект.

"В умовах війни стрес переслідує українців практично по п'ятах... Народна медицина давно почала використовувати як засіб від безсоння лаванду. Ця невисока рослина з фіолетовими квітами і приємним освіжаючим ароматом, що чимось нагадує ментоловий, має масу корисних властивостей, які є відмінними помічниками у боротьбі зі стресом. У першу чергу, лаванда - це прекрасний заспокійливий засіб, у зв'язку з чим її частенько застосовують для полегшення засипання та лікування легкої депресії", - повідомляє пресслужба Panbaran.

Тож не дивно, що сьогодні фірмовий сир із сушеними квітками лаванди користується особливою популярністю. Годі казати і про корисні властивості молока та молочних продуктів, які містять сильний природний транквілізатор триптофан. Тож рецепт від стресу простий - шматочок лавандового сиру від Panbaran.

Фото - пресслужба Panbaran

87 запитів за 0,184