Льодова арена у Богуславі не поступається закордонним (є відео)

today 09.02.2022 query_builder 23:24 remove_red_eye 539 bookmarks Здоров'я, Новини

У Фактах на ICTV сьогодні з’явився сюжет про льодову арену європейського рівня, яка розташована у Богуславі на Київщині. Сюди залюбки на тренування поспішають фігуристи, хокеїсти, а на вихідних просто можна прийти на ковзанку та покататись. Для Богуслава – це справжня відрада, для дітей – здоров’я, для спортсменів – можливість професійно тренуватися. Арена діє вже вісім років та не поступається закордонним. У маленькому місті батькам зручно водити дітей на щоденні кількагодинні тренування, а спортсмени не відволікаються на величезну кількість розваг у мегаполісі.

Що цікаво, комплекс побудували із прибутків від лотерей. Як розповіла директорка універсального тренувального центру "Льодограй" Юлія Мацкевич, це соціальний проєкт приватної української компанії та загальна світова практика.

Завдяки сучасним французьким технологіям, лід можна швидко пристосувати для фігуристів і зробити більш твердим для занять із хокею.Тут тренуються хокеїсти різного віку шість днів на тиждень.

У Богуславі жартують, що кожна друга дитина у місті займається у цьому комплексі. Сюди також із радістю приїжджають діти із сусідніх громад.

">

Фото та відео - ICTV

87 запитів за 0,174