Магія квіткового букету

today 05.03.2019 query_builder 09:34 remove_red_eye 330 bookmarks Краса, Новини

Жодне свято не обходиться без букету квітів, але виявляється чоловіки можуть втрапити в халепу, не знаючи квіткового етикету. Як правильно підібрати квіти, щоб друга половинка відразу здогадалася про ваші справжні сильні почуття?

Насамперед слід звернути увагу на кількість квітів, даруючи три - ви висловлюєте свою повагу до людини, п'ять - визнання, сім - кохання, дев'ять - шанування.

Неабияке значення має і колір. Всі вважають, що жовтий - вісник розлуки. Насправді ж він символізує дружбу. Тому букет жовтих квітів варто надіслати дівчині, яка наклала на вас око, але ви не можете відповісти їй взаємністю.

Звісно ж червоний колір означає кохання, пристрасть, а рожевий - боязку юнацьку закоханість, батьківську, родинну любов.

Якщо вам дарують квіти золотого кольору, то бажають багатства, білим підкреслюють вашу чистоту і невинність, а якщо квіти блакитного чи синього кольорів, то вони вказують на вірність, відданість родині.

До речі, даруючи букет, слід враховувати й вік та статус жінки.

Юнкам можна дарувати і польові, і садові квіти, цим ви підкреслите таку швидкоминучу чарівність молодості. Відтінки повинні бути світлими, від рожевого до чайного.

Щоб догодити коханій, вам слід знати її вподобання й саме її улюблені квіти повинні домінувати у композиції. Безпрограшний варіант - троянди. Для дружини найбільше підійде букет червоних троянд, як ще одне зізнання у коханні.

Коханій дівчини варто подарувати червоні або чайні троянди, а якщо маєте намір зробити пропозицію руки і серця, то вибирайте білосніжні квіти.

Мамі, бабусі та будь-якій іншій жінці старшого віку не слід дарувати квіти темних тонів. Флористи вважають, що в такому випадку можна вручити горшкові квіти.

Нелегко підібрати букет для ділової жінки, адже він повинен бути стриманим і елегантним. Жодних яскравих обгорток та декоративних метеликів. Добре, якщо будуть присутні квіти синіх відтінків, бо це демонстрація поваги і надійності.

Квіти можуть бути красномовнішими, ніж дорогі подарунки. Даруймо жінкам квіти якомога частіше.

92 запитів за 0,292