Магнітні бурі в грудні 2022

today 01.12.2022 query_builder 09:08 remove_red_eye 389 bookmarks Новини

Грудень буде не такий насичений на магнітні бурі, як попередній листопад. Цього місяця можна не чекати сильних сплесків. Але більшість бурь у грудні будуть середньої інтенсивності, інформують vikfna.tv .

Під час таких днів варто прислухатися до себе та свого самопочуття, намагатися більше відпочивати та проводити час за улюбленими справами.

Середина другого тижня грудня (7–10 грудня) почнеться із магнітних бур середньої інтенсивності. У цей період важливо утримуватися від фізичних навантажень.

Симптоми під час магнітних бурь, навіть слабких чи середніх, різняться у кожної людини, але серед основних: головний біль та запаморочення, підвищення чи зниження тиску, порушення сну та сонливість удень, дратівливість та біль у суглобах.

Тож у період з 7 по 10 грудня варто обмежити вживання важкої та шкідливої їжі, натомість збільшити вживання простої води. До речі, варто уникати або ж зменшити до мінімуму вживання газованих і кофеїновмісних напоїв, алкоголю.

У період з 15 по 17 грудня треба максимально уникати стресових ситуацій — наскільки це можливо у сьогоденні. Якщо є змога, краще додати до вечірньої рутини прогулянки у швидкому чи звичному темпі.

А ще не забувайте про режим сну, який допоможе організму легше перенести кліматичні та магнітні зміни.

У період з 21 по 23 грудня спостерігатиметься слабка магнітна буря. Можна провести час із друзями чи близькими у більш спокійній атмосфері. Щоб зменшити вплив магнітних бурь, намагайся дотримуватися здорового способу життя.

Не забувайте і про аптечку в період активації магнітних бурь: при нудоті, болю в голові чи суглобах не треба терпіти незручності.

91 запитів за 0,195