“Маленька Голландія” – у серці передмістя

today 12.04.2019 query_builder 15:31 remove_red_eye 1173 bookmarks Вікенд, Краса, Новини

Як іноді хочеться залишити все, усамітнитися, десь на природі закрити очі й вдихати аромат ніжних весняних квітів, фізично відчуваючи, як наповнюється єство спокоєм і забуваються щоденні проблеми, суєтність світу, лише п’янкі пахощі й радість спілкування з прекрасним, з витвором рук людських.

Й така можливість є у кожного мешканця району – у приватному ландшафтному парку «Камелія», що в Крюківщині, вже радують око сотні тисяч тюльпанів, фіалок, нарцисів, а ще гіацинти, крокуси, сон-трава та безліч інших весняних квітів.

Ще кілька років тому тут була занедбана земельна ділянка, заросла бур’янами, а нині чудовий парк, в якому розмаїття квітів з багатьох куточків світу. Є, приміром, англійський парк і французький розарій, східний і мавританській сади, а для композиції «Маленька Голландія» посадковий матеріал, за сприяння посольства цієї країни, привезли із самих Нідерландів. Звісно ж, представлено тут й український сад, де розмай рослин, що характерні для нашої природно-кліматичної зони.

А ще на території парку чимало цікавих локацій з авторськими інсталяціями ручної роботи, де можна зробити оригінальні світлини на пам'ять про перебування у цьому прекрасному місці відпочинку і релаксації. До речі, для садівників-любителів є можливість поповнити свої колекції садових культур новими екземплярами, які можна придбати в садовому центрі поруч із парковим комплексом.

Цьогоріч на відвідувачів чекає чимало новинок. Створена весільна локація в зоні "Сучасного українського саду" з живими квітковими арками для незабутніх виїзних церемоній. Поряд буде облаштовано барбекю-зону, яка стане ідеальним місцем для проведення ювілеїв, корпоративних і дитячих свят. Неподалік буде розташований спеціальний дитячий намет для ігор.

Офіційне відкриття ландшафтного парку «Камелія» цьогоріч заплановане на кінець квітня. Тож не пропустіть унікальної можливості насолодитися красою квіткової феєрії. Щодо замовлення екскурсій телефонуйте (067) 102-17-12.

92 запитів за 0,196