Майже 65 тисяч літніх людей отримають допомогу від ООН – заявки подавалися через платформу Мінсоцполітики єДопомога (не через “Дію”) (В ТЕКСТІ Є АКТИВНЕ ПОСИЛАННЯ НА ЦЮ ПЛАТФОРМУ ДЛЯ ПОДАЛЬШИХ ЗАЯВОК ВІД РІЗНИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ)

today 09.07.2022 query_builder 09:30 remove_red_eye 1209 bookmarks Новини

(Посилання в кінці тексту) Довідково: на платформі Мінсоцполітики єДопомога збираються заявки від різних категорій населення, включаючи тих, хто перебуває на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій, ВПО, а потім різні міжнародні організації надають допомогу окремим категоріям населення за окремими програмами.

Грошову допомогу від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) отримають майже 65 тисяч літніх українців, котрі не є переміщеними особами. Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики України, передає Укрінформ.

«У рамках Меморандуму про співпрацю Мінсоцполітики передало для виплати грошової допомоги Управлінню Верховного комісара ООН у справах біженців перелік літніх людей, які не є переміщеними особами і подали заяви на допомогу через соціальну платформу єДопомога», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що верифікацію пройшли 62 475 сімей, що складаються з 64 886 людей з деокупованих, окупованих територій та регіонів, у яких ведуться бойові дії. Всі ці люди не є внутрішньо переміщеними особами, але постраждали від війни і потребують підтримки.

Як повідомлялося раніше, Міністерство соціальної політики України передало Міжнародній організації Red Rose CPS перший реєстр із 40 тис. заяв стосовно 48 270 внутрішньо переміщених осіб із інвалідністю - пенсіонерів на виплату допомоги, що були подані через соціальну платформу єДопомога. Розмір допомоги становитиме 2 тис. гривень на кожну особу, вона надаватиметься протягом трьох місяців.

Соціальна платформа єДопомога надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій. Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, рішення щодо надання допомоги ухвалюють міжнародні організації.

Заявку можна подати на платформі Мінсоцполітики єДопомога за цим посиланням.

Фото - Укрінформ

Раніше ми писали про цю програму: ВПО та жителі деокупованих територій вже можуть подати заявку на допомогу від міжнародних організацій

Заявку можна подати на платформі Мінсоцполітики єДопомога за цим посиланням.

92 запитів за 0,172