Мінцифри запускає послугу єОселя у застосунку “Дія”. Хто може скористатися та на яких умовах

today 29.10.2022 query_builder 12:54 remove_red_eye 33 bookmarks Новини

Уже скоро в застосунку "Дія" розпочнеться бета-тест програми доступного кредитування єОселя для військовослужбовців за контрактом, захисників України, силовиків та членів їхніх родин, а також медиків, педагогів, науковців, які працюють у державному та комунальному секторах.

У застосунку можна буде подати заяву про отримання державної пільгової іпотеки. Долучитися до бета-тесту послуги можна за посиланням, повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

єОселя — це програма доступного кредитування на житло з пільговими ставками 3% для чотирьох категорій або 7% — для всіх інших категорій. Отримати державний пільговий кредит можна навіть під час війни. Адже багато українців втратили домівки через повномасштабне вторгнення і зараз їм необхідно якомога швидше отримати нове житло. Тому держава пропонує зробити це за найбільш вигідними умовами.

Умови кредитування за програмою єОселя:

- пільгова відсоткова ставка;

- максимальний термін кредитування — до 20 років;

- мінімальний перший платіж — не менше ніж 20% від суми.

У застосунку "Дія" можна буде подати заяву про участь у програмі єОселя та отримати попереднє рішення про погодження суми кредиту без походу в банк. Майже всі дані підтягнуться з реєстрів. Також ви можете подати заяву як в один банк-учасник програми, так і одразу в декілька. Завдяки цьому економите час на подання, адже одна й та сама заява надходить в обрані банки одночасно.

Програма єОселя складається з двох етапів:

Кредити під 3% для пільгових категорій, що підпадають під програму, — військовослужбовців за контрактом, захисників України, силовиків та їхніх сімей, а також медиків, педагогів, науковців, які працюють у державному та комунальному секторах.

Кредити під 7% для ветеранів війни та їхніх сімей, ВПО, інших громадян України, які відповідають вимогам програми. Старт другого етапу програми — 1 січня 2023 року.

Якщо ви військовий, медик, педагог або науковець (повний перелік пільгових категорій, що підпадають під програму, доступний за посиланням), долучайтеся до бета-тесту. Кожна заява проходитиме весь реальний процес, і рішення банків будуть справжні. Можна буде далі співпрацювати з обраним банком та отримати іпотеку за відповідності всім вимогам програми.

Долучитися до бета-тесту можна, якщо:

- ви належите до однієї з пільгових категорій, що підпадають під програму;

- не володієте житлом площею більше ніж 52,5 кв. м. + додатково 21 кв. м на кожного члена сімʼї;

- не маєте інших пільгових іпотек.

Зареєструватися можна за посиланням.

Послуга реалізована Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством економіки України та ПрАТ «Укрфінжитло».

85 запитів за 0,175