Місячне затемнення 16 травня 2022 року: як воно вплине на особисте життя. Що варто робити у цей день, а чого слід уникати

today 15.05.2022 query_builder 10:36 remove_red_eye 192 bookmarks Новини

Перший коридор затемнень 2022 почався з часткового сонячного затемнення 30 квітня. Місячне затемнення 16 травня 2022 року, яке відбудеться о 7:11 за київським часом, у сузір'ї Скорпіона закриє цей період, пише Главред.

Сузір'я Скорпіона відповідає за спілкування, тому день місячного затемнення може надати негативний ефект на комунікативні навички. Підвищується ймовірність виникнення конфліктних ситуацій. В особистих стосунках можуть на перший план вийти ревнощі. Не давайте своїй другій половинці приводу для них, проведіть більше часу разом, уникаючи гострих тем у спілкуванні. Будьте гранично обережними з незнайомцями, в цей день найлегше стати жертвою обману. Люди більш ніж зазвичай схильні до маніпуляцій.

У день закінчення коридору затемнень деякі можуть зіткнутися з незворотністю змін. Можуть прийти до завершення особисті або ділові відносини. Це може стати сигналом того, що потрібно рухатися в протилежному напрямку, тим самим привносячи в своє життя позитивні зміни.

Місячне затемнення найважливіший день не тільки травня, але і першого півріччя. Він допоможе правильно розставити пріоритети і зосередитися на справах першої важливості.

При сприятливому розташуванні планет у натальній карті сни в цей день можуть бути віщими і нести в собі цінні підказки, як змінити своє життя на краще.

Цей день володіє потужною енергетикою і може нашкодити, якщо направити її в неправильне русло. У період місячного затемнення не можна: лаятися і сваритися;

брати в борг або позичати гроші; укладати шлюб і починати стосунки, брехати і маніпулювати людьми у своїх інтересах.

Фото із сайту Главред

92 запитів за 0,235