Мурашки по спині: серіали, які вартують твоєї уваги/ Серіали, які заворожують та «зривають голову»

today 15.11.2020 query_builder 22:37 remove_red_eye 357 bookmarks Вікенд, Новини

З’явилося чимало цікавих серіалів, які отримали шалену популярність у мережі. Фільми з несподіваними сюжетними викрутасами та неочікуваним фіналом зараз в тренді. Якщо ти любиш непрості й заплутані історії, саме для тебе ми підібрали найкращі серіали-трилери 2020 року.

«Ти»

Історія про харизматичного маніяка, який здатен на все заради свого ідеального кохання. Інтелектуал Джо Голдберг закохується у молоду письменницю. Він видається ідеальним, турботливим та уважним хлопцем. Однак ніжна закоханість згодом переростає на одержимість. Через соціальні мережі Джо контролює кожен крок своєї коханої. Згодом він «стирає» з її життя всіх, хто, на його думку, може зашкодити їхньому щастю.

«Хід королеви»

Події серіалу розгортаються навколо Бет Гармон, яка опинилася в дитячому притулку. Дівчинка відкриває у собі унікальну здібність гри в шахи. Їй важко контролювати свою алкогольну та наркотичну залежність. Однак прагнення протистояти легендарним суперникам у шахах, примушує її вдосконалюватись та відкривати в собі нові сили.

«11/22/63»

Якщо у тебе була би можливість змінити майбутнє, чи ти б спробував? Шкільний вчитель Джейк вирішив не втратити такий шанс і відправився у минуле, щоб… врятувати від вбивства президента Джона Кеннеді. Для того, щоб виконати свою місію, він має кілька спроб. Однак «ігри з часом» небезпечні та мають свої правила.

«Гострі предмети»

Щоб з’ясувати подробиці вбивства двох дівчаток-підлітків, журналістка Камілла Прікер відправляється у маленьке містечко, де вона народилась та виросла. Однак не всі місцеві жителі раді її появі. Героїні доводиться не тільки розібратися у кримінальній жорстокій історії. Вона розплутує чимало секретів, які місцеві хочуть залишити у таємниці. Реальність цього провінційного містечка стала для неї важким випробовуванням.

«Що/ якщо»

Ідея цього серіалу: один неприємний вчинок може спровокувати ефект доміно та зруйнувати життя кількох людей. Чарівна Рене Зеллвегер у головній ролі майстерно маніпулює людьми. Успішна і багата жінка пропонує молодій парі щедру фінансову допомогу. Вона втягує подружжя у свої дивні психологічні гри, за які готова заплатити 80 мільйонів.

«Грішниця».

Молода дівчина здійснює жорстоке публічне вбивство людини, яку навіть не знала. Вона не розуміє і не може пояснити причину свого вчинку. Жінка визнає свою провину, тому її чекає довге ув’язнення. Однак детектив-одинак вирішує докопатися до правди та з’ясовує жорстокі таємниці її минулого.

«Розкажи мені казку»

Казкова і водночас моторошна історія, яка відбуваються у сучасному Нью-Йорку. Головні герої проживають життя, яке нагадує сюжет відомих з дитинства казок. Однак переплетіння реальності та казковості створює героям жорстокі випробовування без щасливого хеппі-енду. У психологічному трилері казки «Червона Шапочка», «Троє поросят», «Гензель і Гретель», «Спляча красуня», «Попелюшка» перетворюються на небезпечну повість про кохання, підступність, помсту та вбивство.

92 запитів за 0,228