На Київщині ЗСУ відновили контроль над 15 населеними пунктами 

today 01.04.2022 query_builder 13:11 remove_red_eye 262 bookmarks Новини

Як ідеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 12.00 01.04.2022, на Поліському напрямку противник наступальних дій не проводив.

"Основні зусилля окупантів спрямовуються на ведення оборони зайнятих раніше рубежів, перегрупування та відведення військ на територію республіки білорусь для відновлення боєздатності. Для забезпечення відходу своїх підрозділів противник здійснює мінування місцевості та об’єктів інфраструктури, застосовує артилерію.

Підрозділами Збройних Сил України відновлено контроль над населеними пунктами Демидів, Димер, Литвинівка, Гаврилівка, Козаровичі, Жовтневе, Глибівка, Ясногородка, Талакунь, Сухолуччя, Липівка, Гавронщина, Маковище, Миколаївка, Хмільна", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що угруповання окупаційних військ здійснює перегрупування та, імовірно, зосереджує основні зусилля на проведенні наступальної операції у Східній операційній зоні.

Спостерігається часткове відведення підрозділів окупаційних військ із Поліського та Сіверського напрямків. Водночас ворог здійснює підготовку до переміщення додаткових підрозділів (резервів) Східного військового округу для ведення бойових дій на території України.

Віримо у Збройні Сили України! Зберігаємо спокій! Слава Україні!

91 запитів за 0,217