На Обухівщині поліцейські врятували життя пораненому унаслідок ракетного обстрілу

today 15.10.2022 query_builder 18:36 remove_red_eye 283 bookmarks Новини

Місцевого жителя Дмитра, який стікав кров’ю, під уламками будинку 10 жовтня, під час масової ворожої ракетної атаки Київської області, виявили правоохоронці Обухівщини.

"Не чекаючи приїзду швидкої, поліцейські тут же надали допомогу, помістили чоловіка до службового авто і виїхали до лікарні. Ці оперативні дії дозволили врятувати потерпілому життя і навіть зберегти сильно пошкоджену ногу", - цю історію про людяність та професіоналізм у соцмережах розповів керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Тоді лік йшов на хвилини. І завдяки відповідальності правоохоронців сьогодні життю 47-річного чоловіка нічого не загрожує.

Днями рятівники у формі відвідали Дмитра в лікарні. Почувається потерпілий уже краще, хоча на нього й чекає тривалий процес реабілітації.

«Дякую сержанту поліції Антону Побігаю та лейтенанту поліції Миколі Будюку за людяність і своєчасно прийняті правильні рішення. Впевнений, що кожен працівник буде так само віддано і відповідально діяти у надзвичайних та складних ситуаціях»,- відзначив керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Бажаємо чоловікові скорішого одужання та зичимо міцного здоров'я.

Фото - Поліція Київської області

92 запитів за 0,203