Навіщо треба знати свій особистий рік?

today 02.08.2018 query_builder 13:00 remove_red_eye 661 bookmarks Таємні знання

Нумерологи вважають, що життя людини проходить по 9-річним циклам: закінчився один цикл, починається наступний і т. д. Але число особистого року – найсильніше серед персональних вібрацій. Кожне число від 1 до 9 має власні вібрації. Персональний рік починається від числа вашого особистого року (дня народження).

Тож як визначити свій персональний рік? Це сума цифр дати народження.

Якщо ви народилися 10.03. 1979, ваш персональний рік – 10+3+1979= 1992=1+9+9+2= 21= 2+1=3.

Однак, якщо ви хочете дізнатися значення свого особистого року, приміром, у 2018 році, ви маєте до дня та місяця народження додати 2018. Тобто 10+3+2018= 2031=2+0+3+1=6.

Вібрації 2018 року будуть подібними до вібрацій 2009 (особистісний рік дорівнює 6). І якщо людина згадає про свої прагнення, позитивні та негативні наслідки минулого 2009 року, то на новому, більш високому витку життя зможе врахувати колишні перемоги та промахи для діяльності у 2018 році.

Тож що несе кожен особистий рік для людини?

Детальна інтерпретація особистих років

1. Рік нових починань. У цьому році у вас буде більше ентузіазму та енергії, ніж в інші роки. Будь-яка розпочата зараз справа залишатиметься важливою для вас на тривалий час. Ви можете розпочати відразу кілька справ у цьому році, й у вас буде достатньо сил та енергії, щоб займатися всіма ними.

2. Цей рік більш повільний і м'який. У багатьох відношеннях він вважається роком партнерства. Якщо протягом першого року можна витрачати свої сили в будь-яких напрямках, то другий рік приводить вас в більш виважений стан. Цей рік призначений для вироблення терпіння, для того, щоб навчитися довіряти своїй інтуїції й приємно проводити час з будь-ким. Наприкінці року ви досягнете того, чого хотіли.

3. Рік радості, щастя й безтурботності. В ідеалі — ви можете цілий рік відпочивати і насолоджуватися життям. На жаль, це малоймовірно у нашому житті. Вам доведеться багато працювати. Цей рік краще провести із старими друзями, а також завести нових, присвятити себе новим захопленням, надати більше уваги хобі, яке вже маєте. Протягом року у вас можуть виникнути різні короткочасні захоплення.

4. Рік наполегливої праці. Якщо на початку року ви поставили собі певну мету, то наприкінці ви пересвідчитеся, що досягли її. Вам буде приємно усвідомлювати, що рік уже минув, а нереалізованих можливостей ще достатньо. Якщо у вас немає якоїсь мети, то рік здаватиметься вам важким і складним.

5. Це рік змін і різноманітності. Після серйозного четвертого року ви будете готові зробити щось приємне власне для себе. Якщо ви чимось невдоволені у своєму житті і маєте намір його змінити, це найкраще зробити саме протягом п'ятого року. Тому, напевне, ви виявите, що можете займатися тим, що раніше здавалося вам неможливим.

6. Цей рік краще всього присвятити дому і родині. У цьому році зазвичай одружуються. Про це говорять нейтральні числа. Тому якщо у вас з кимось гарні відносини, то їх можна узаконити саме у цьому році. У цьому році, якщо все добре у родині, краще всього заводити дітей і проводити час із рідними людьми. Це рік допомоги іншим людям, що приноситиме задоволення обом сторонам. Протягом року можна здійснити переїзд, змінити місце проживання або зробити ремонт у своєму будинку чи квартирі.

7. Сьомий рік більш спокійний та м'який. Ви потребуватимете більше часу для роздумів, самоосвіти. Ви будете зацікавлені не стільки у придбанні матеріальних цінностей, скільки у своєму внутрішньому розвитку. Навіть якщо офіційно ви ніде не навчаєтеся, ви все одно дізнаєтеся багато нового і станете мудрішими. Цей рік пропонує будувати плани і аналізувати. Багато людей у цьому році почнуть цікавитися проблемами душі і філософії.

8. Грошовий рік, а також рік наполегливої праці, що принесе прибуток. У цьому році ви отримаєте винагороду за всю виконану протягом тривалого часу роботу. Якщо ви зробили небагато, відповідно і отримаєте стільки ж. Протягом восьмого року фінансові справи у вас підуть на лад. Якщо будете щось купувати, то придбаєте необхідне по вигідній ціні. При цьому ви повинні знайти трохи часу для відпочинку і розслаблення.

9. Останній рік циклу – рік переосмислення. Ви будете озиратися назад і позбуватися речей, які вже вичерпали себе. Ви також будете зазирати в майбутнє, замислюватися над тим, що робити далі. Протягом року ви зіткнетеся з деякими хибними шляхами, але в останні три місці ви зрозумієте, як слід розвиватися.

92 запитів за 0,276