Наймодніший колір 2022 року: Panton озвучив грайливу назву

today 19.12.2021 query_builder 18:44 remove_red_eye 752 bookmarks Краса, Новини

Й запевняє, відтінок створили, а не обрали з наявної палітри.

Новий наймодніший колір багатьох здивує, бо здаватиметься, що ви його добре знаєте. Проте інститут кольору Pantone запевняє, що цього разу не обирали колір з наявного переліку, а створили новий, інформує radiotrek.rv.ua.

Це новий синій відтінок з фіолетово-червоним підтоном, який дістав назву Very Peri.

Фахівці поєднали сталість синього з динамічністю й життєрадісністю червоного, унаслідок чого новий відтінок виявився безтурботним і наснажливим водночас, пояснює Vogue.

Very Peri символізує креативність, рух уперед і майбутнє в новому світлі.

- Колір року за версією Pantone віддзеркалює те, що відбувається в нашій глобальній культурі, а цей колір допоможе відповісти на запитання, що постали в людей.

Створення нового кольору, вперше в історії нашої освітньої колірної програми PANTONE «Колір року», уособлює глобальні інновації та перетворення, що нині тривають.

Оскільки суспільство й далі сприймає колір, як важливу форму спілкування й спосіб вираження та впливу на ідеї й емоції, складність цього нового синього відтінку з червоно-фіолетовим підтоном акцентує на величезних можливостях, які відкриваються перед нами, — розповіла віцепрезидентка Інституту кольору Pantone Лорі Прессман.

Фото із сайту radiotrek.rv.ua

87 запитів за 0,173