Не можна виключати, що загарбники через деякий час не повторять спробу штурмувати Київ

today 09.04.2022 query_builder 14:35 remove_red_eye 380 bookmarks Новини

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко в ефірі всеукраїнського телемарафону, пише tsn.ua.

Та водночас він зазначив, що зараз головним завданням РФ є наступ, зокрема, в Луганській і Донецькій областях.

"Якщо говорити про столицю і про Київський напрямок, і про угруповання російських військ в Білорусі — на жаль, виключати не можна, що Київ буде наступним етапом їхніх атак", — заявив Денисенко.

Він додав, що ще однією ціллю окупантів може стати Одеса. Ймовірно, мова може йти про висадку морського десанту, про що раніше неодноразово говорилося. Однак головне завдання ворога, як наголосив Денисенко, це наступ на Донбасі, в Луганській і Донецькій областях.

На території Луганської області росіяни прагнуть захопити Попасну і Рубіжне, а на Донеччині - пріоритетною ціллю залишається Маріуполь. Його прагнуть окупувати, щоб продовжити наступ на напрямку Слов'янськ — Краматорськ.

Утім, Денисенко казав, що зміна загального керівництва військ РФ має великий плюс, бо росіяни визнали, що насправді "провалили повністю всю українську операцію".

"З іншої сторони – подивимося, що буде робити цей Дворніков (призначений генерал окупаційної армії Олександр Дворніков) на території України", - сказав він.

Фото - ТСН

92 запитів за 0,173