Нова пошта та “Укрпошта” пішли на свята. Як працюватимуть провідні поштові служби країни на Новий рік та Різдво?

today 01.01.2022 query_builder 11:46 remove_red_eye 214 bookmarks Новини

Цього року святкові вихідні в Україні триватимуть 1-3 січня, а також 7-9 січня. Відділення «Укрпошти» та Нової пошти теж не працюватимуть на свята, щоправда не в усі дні. Тож відправлення та отримання посилок в цей період доведеться ретельно планувати. Повідомляє gsminfo.com.ua

Нова пошта

1 січня – не працюватимуть ні відділення, ні кур'єри. Також цього дня не розвозитимуть новоприбулі посилки поштамтами. Можна буде лише забрати відправлення, що надійшли раніше, і вже очікують на власника.

3 січня – всі філії оператора працюватимуть за недільним розкладом. Тобто більшість відділень обслуговуватиме клієнтів з 10 до 18 години.

7 січня – всі відділення та кур'єрська служба на роботу не вийдуть. Не варто чекати і доставки посилок до пошти.

«Укрпошта»

1 січня – весь персонал «Укрпошти» піде на вихідний. Працюватимуть лише 20 так званих чергових відділень, на випадок термінових відправлень. Список таких філій вже опублікований на офіційному сайті поштової служби, разом із розкладом роботи, який для кожного відділення буде різним.

7 січня – режим роботи поштової служби такий самий, як і 1 січня. Лише кількість чергових відділень у цей день буде майже вдвічі більшою – 37. У решту святкових днів «Укрпошта» працюватиме за звичним графіком.

Фото - gsminfo.com.ua

92 запитів за 0,200