Новий адміністративний поділ Київщини викликає здивування (оновлено)

today 13.12.2019 query_builder 13:22 remove_red_eye 4110 bookmarks Новини

Стало відомо, що Київська облдержадміністрація планує подати пропозицію до Кабміну щодо зміни адміністративного поділу Київської області.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Зупинимося на населених пунктах Києво-Святошинського району, адже запропонований адмінподіл викликає по меншій мірі здивування.

Зокрема, до Боярської міської ради є намір приєднати Забірську сільську раду, Тарасівську, Малютянську та Княжицьку сільські ради нашого району і Новосілківську сільраду Макарівського району.

До Вишневої міської ради відійде лише Крюківщинська сільська рада. Борщагівська сільська рада об’єднає Софіївську та Петропавлівську Борщагівки з центром саме у Софіївській.

Горенська сільська рада потрапила до складу Гостомельської селищної ради, а Мироцьке увійде у Бучанську.

Білогородська сільська рада об’єднає Білогородську, Гореницьку, Святопетрівську та Бобрицьку сільські ради.

До Феодосіївської селищної ради з центром у Чабанах увійдуть Чабанівська селищна, Лісниківська, Ходосівська, Хотівська, Віто-Поштова і Гатненська сільські ради. Скандал неминучий, адже дві останні сільради мали намір створити ОТГ і ОДА вже надала позитивний висновок щодо цього об’єднання.

До Ірпінської міської передбачувано відійде Михайлівсько-Рубежівська сільська рада.

А найбільшою сільською радою на території нашого району буде Шпитьківська. Вона об’єднає Шпитьківську, Дмитрівську, Музичанську, Личанську, Бузівську, Петрушківську сільради Києво-Святошинського району, а також Колонщинську, Мотижинську, Копилівську та Ясногородську сільради Макарівського.

Як щойно стало відомо, з'явився лист-спростування:

92 запитів за 0,239