Обережно – шахраї

today 11.02.2023 query_builder 09:18 remove_red_eye 281 bookmarks Новини

Фастівська районна військова адміністрація повідомляє, що виявлено випадки шахрайства з боку невстановлених осіб, які від імені керівництва Фастівської РВА просять представників бізнесу перерахувати кошти на картковий рахунок та підкріплюють звернення підробленим листом нібито за підписом начальника адміністрації.

Дзвінки шахраїв зафіксовано з телефонних номерів різних операторів України.

Для запобігання діяльності шахраїв просимо бути пильними та обачними, уважно перевіряти інформацію, не піддаватися на провокації та ні за яких обставин не перераховувати кошти!

Наголошуємо, що посадові особи Фастівської районної військової адміністрації ні в якому разі не здійснюють подібні телефонні дзвінки, не надсилають жодних листів з проханням допомогти Збройним Силам України. Начальник районної військової адміністрації не давав жодних вказівок робити дзвінки суб’єктам підприємницької діяльності щодо фінансової допомоги для Збройних Сил України!

У разі, якщо ви отримали такий дзвінок, просимо звертатись до Фастівської районної військової адміністрації за телефоном (04565)5-14-44.

Фото - Фастівська районна військова адміністрація

87 запитів за 0,207