Затверджено голів комісій міськради і старост сіл Боярської громади

today 04.12.2020 query_builder 13:07 remove_red_eye 654 bookmarks Новини

Сьогодні, 4 грудня, відбулося друге пленарне засідання позачергової другої сесії Боярської міської ради VІІI скликання. Досить швидко депутати ухвалили регламент та положення про постійні депутатські комісії міськради. Однак жваве обговорення в сесійній залі точилося навколо двох інших питань - якісного складу комісій та призначення старост. Представники пропрезидентської сили вимагали включити депутатів від СН до складу інших комісій, згідно з заявами, (а не в ті, що зазначені в проєкті рішення), своє бачення щодо якісного складу комісій мали й депутати від ЄС.

Однак жодна пропозиція від зелених та "Євросолідарності" не набрала потрібної кількості голосів. За подібним сценарієм розгорталися події і під час обговорення питання про призначення старост. Більшість, яку сформували "За майбутнє", "Батьківщина" та "Самопоміч", вперто демонструвала монолітну позицію під час розгляду всіх питань порядку денного. У підсумку 19 - "за" - і проєкти рішень затвердили майже без змін. Утворено сім постійних депутатських комісій, дві з яких очолили жінки. Олена Поліванова ("Слуги народу") очолила комісію з прав людини, законності, правопорядку, протидії корупції та регламенту депутатської діяльності, а досвідчений освітянин Стелла Михайлова ("Європейська солідарність") - комісію з питань освіти, науки, молоді, спорту, фізичної культури. Андрій Вентов ("За майбутнє") опікуватиметься питаннями соціального захисту населення, охорони здоров’я, учасників бойових дій, наслідків аварії на ЧАЕС. Комісією з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, благоустрою міста, комунальної власності керуватиме Віктор Марценюк ("Батькіащина"), а з питань стратегічного сталого розвитку, містобудування, архітектури, організації публічного простору, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, зеленого будівництва та рекреаційних зон – Олександр Борецький ("Батьківщина"). Постійну комісію з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку очолив Віталій Юрченко ("За майбутнє"). Вадим Гедульянов ("Європейська солідарність") керуватиме роботою комісії з питань промисловості, підприємницької діяльності, торгівлі, реклами, транспорту, зв’язку та питань залучення інвестицій.

Без змін 19 голосами затвердили старост сіл Тарасівки та Нового (В. Бесарабець), Забір`я (О. Бондаренко), Малютянки та Іванкова (Т. Якимчук), Княжичів (О. Третяков), Новосілок (В. Савчин), Дзвінкового та Перевозу (Л. Пазюра), Жорнівки (О. Гришутіна).

А далі у крейсерському темпі депутати проголосували за утворення управління фінансів, відділу освіти, відділу культури, сім’ї, молоді, туризму і спорту та положень про них, за початок реорганізації Тарасівської, Забірської, Малютянської, Княжицької, Новосілківської (Макарівського району), Дзвінківської (Васильківського району) сільських рад, шляхом приєднання до Боярської міської ради та про безоплатне прийняття майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Києво-Святошинського району Київської області до комунальної власності Боярської міської ради.

87 запитів за 0,163