Офіційно. Київщина та столиця – !!!ракетна атака!!! працює ППО, є пошкодження та постраждалі (оновлюєтьтся)

today 16.05.2023 query_builder 02:25 remove_red_eye 2310 bookmarks Новини

Київська область! Ракетна небезпека! У регіоні працює ППО, пише Київська обласна військова адміністрація. Перейдіть до укриттів та інших безпечних місць. Зберігайте спокій!

Вибухи в Києві. Кілька - в Соломʼянському районі. А в Шевченківському, на територію зоопарку, впали уламки ракети. Всі служби прямують на місця. Подробиці- згодом, інформує Віталій Кличко у Telegram. Повітряна тривога триває, перебувайте в укриттях!

У Соломʼянському районі , попередньо внаслідок падіння уламків ракети, сталося загоряння кількох авто. Ушкоджена будівля площею 200 м кв. Рятувальники працюють на місці. Потерпілих наразі не виявили, доповнює Віталій Кличко.

Київська міська військова адміністрація повідомляє: «В Києві триває повітряна тривога. Працює ППО. За попередньою інформацією, зафіксовано падіння уламків в Оболонському, Шевченківському, Солом’янському та Дарницькому районах столиці. Дані по потерпілих та руйнувань наразі відсутні. Інформація уточнюється. Перебувайте в укриттях до відбою повітряної тривоги!», - Сергій Попко, начальник КМВА.

Оновлення. За попередньою інформацією, в Соломʼянському районі троє потерпілих. У Оболонському, де впали уламки, постраждалих немає, пише Віталій Кличко.

04.04. - відбій повітряної тривоги, 04.23 - нова повітряна тривога. Оновлення. Сили ППО працюють по БПЛА. В столиці й області знову тривога. Залишайтеся в укриттях, пише Віталій Кличко у Telegram. 05:35 Відбій тривоги в Київській області.

Пізніше ми писали: Офіційно. Всі підсумки нічної атаки. Збито всі 6 «КИНДЖАЛІВ»! – всі летіли на Київ – Ігнат

Фото - ілюстративне, з відкрититх джерел

87 запитів за 0,178