Офіційно. Понад 76 тисяч українців отримають грошову допомогу від Червоного Хреста: передано черговий реєстр заяв з платформи Мінсоцполітики єДопомога. Хто отримає

today 26.07.2022 query_builder 09:04 remove_red_eye 1293 bookmarks Новини

Про це повідомив Костянтин Кошеленко, заступник міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, пише finance.ua.

В рамках меморандуму з Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні передано черговий реєстр заяв на виплату допомоги, які були подані через соціальну платформу єДопомога.

"Усі заяви, інформацію про які ми передали до що переМісії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, були отримані через соціальну платформу єДопомога (за цим посиланням можна подавати нові заявки від різних категорій населення) Мінистерства соціальної політики України.

У реєстрі, що переданий зараз - люди з переліку таких категорій:

малозабезпечені родини та особи з інвалідністю другої групи, які зареєстровані у визначених міжнародною організацією територіях (Луганська, Донецька, Херсонська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська та Запорізька області).

А також люди, які подали заявку через платформу єДопомога, що не мають жодної соціальної категорії та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях.

Передано 62 702 заяви сімей, загалом це 76 272 людей. Розмір допомоги на кожного члена сім’ї — 2500 грн", — зазначив Костянтин Кошеленко.

Загалом реєстри, що були передані раніше на виплати міжнародним організаціям, згідно меморандумів, включають 780 722 особи, крім цього передано інформацію для здійснення виплат 113 156 особам, що зазначені в заявах, поданих через платформу єДопомога.

нагадуємо, в соціальну платформу єДопомога входять 3 напрямки підтримки українців: державна, волонтерська та міжнародна;

єДопомога міжнародна надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій;

зі свого боку, Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.

Важливо. Рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім’ї.

92 запитів за 0,193