Офіційно. “Повністю зруйновані три цехи”: наслідки вчорашнього обстрілу рф вагоноремонтного заводу в Дарниці

today 06.06.2022 query_builder 07:39 remove_red_eye 85 bookmarks Новини

Унаслідок обстрілу російськими ракетами Дарницький вагоноремонтний завод втратив три цехи, але ремонт і виробництво вагонів тут спробують відновити у кооперації з іншими підприємствами галузі.

Про це заявив член правління АТ "Укрзалізниця" Євген Шрамко, передає УНІАН. "Ми маємо повністю зруйновані три цехи, які відновленню не підлягають. З їх руйнуванням порушено весь технологічний ланцюжок, тож ми будемо налагоджувати кооперацію з іншими підприємствами "Укрзалізниці", щоб відновити тут ремонт та виробництво вагонів", - сказав Євген Шрамко.

Він наголосив, що оцінювати збитки ДВРЗ на сьогодні зарано і конкретні цифри назвати не можна. "Спочатку треба буде зробити паузу, щоб очистити завод від залишків ракет та вибухівки. Потім приступимо до розбору завалів. Проблема ж не тільки в тому, скільки ми маємо збитків. Навіть якщо б ми втратили один цех, то цим розірвано всю схему виробництва. Тому продукція цих цехів буде замінена кооперацією з іншими підприємствами, щоб якнайшвидше завод запрацював і щоб люди мали роботу" - зазначив Шрамко.

При цьому він нагадав, що атаки росіян на залізничну інфраструктуру тривають практично через день, тож цей напад оцінює як терористичний акт спрямований на руйнування цивільної інфраструктури.

Фото - УНІАН та Київ Оперативний

Раніше ми писали:

Вибухи у Дарницькому та Дніпровському районах пролунали сьогодні зранку – Кличко уточнив подробиці

Міський голова Броварів Ігор Сапожко зранку звернувся до жителів з приводу “прильотів” в безпосередній близькості до громади

92 запитів за 0,251