Окупанти 5 днів мешкали у будинку мера Бучі, а потім підірвали його

today 09.04.2022 query_builder 15:33 remove_red_eye 868 bookmarks Новини

«Серед 200 висотних будинків — 20 зруйновані. Після обстеження, виявлено, що вони можуть бути придатними до експлуатації, за виключенням двох панельних будинків. На жаль, понад 100 індивідуальних будинків не підлягають ремонту.

Найгірша ситуація щодо промислових підприємств нашого міста, в яких також не було військових. Вони зруйновані вщент. Окупанти розстрілювали, палили інфраструктуру. Звичайно, це не можна пояснити, але я вважаю — це їхній рівень культури, освіти, виховання. Якщо їх дивує, що у наших помешканнях існує централізоване опалення, гаряча вода, газ, світло — це про багато чого говорить», - повідомив в інтерв’ю «Вечірньому Києву» міський голова Бучі Анатолій Федорук. Знищили й будинок мера, тому поки що він мешкає у сусідів.

«Окупанти прожили в ньому п’ять днів. Я за речами прийшов в будинок. Добре, що у простому вигляді, і вони дійсно сприйняли мене за співробітника, що доглядає будинок. Вони попросили принести паспорт. Я вивернувся, що по місту паспорт не ношу. У такий спосіб мені вдалося вижити, та уникнути участі, яку, на превеликий жаль, розділили мої колеги в різних куточках нашої держави. Будинок мій вони потім підірвали.

Фруктовий сад, озеленення, яке було, просто поїздили танками, знешкодили ось і все», - додав мер.

Фото Бориса Корпусенка, із сайту «Вечірнього Києва"

87 запитів за 0,173