Окупанти вивозять із Київщини награбоване майно

today 01.04.2022 query_builder 08:02 remove_red_eye 400 bookmarks Новини

Окупанти продовжують частково відводити підрозліли своїх військ із півночі Київської області до державного кордону з республікою білорусь. Загарбники вивозять награбоване майно.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на повідомлення Генерального штабу Збройних сил України у Facebook.

"Спостерігається продовження часткового відведення підрозділів російських військ з півночі Київської області в бік державного кордону з республікою білорусь. Фіксується рух змішаних колон техніки різної кількості. У складі колон також цивільні транспортні засоби (вантажівки, автобуси, мікроавтобуси, легкові автомобілі), що були викрадені російськими загарбниками під час тимчасового зайняття територій. Крім того, противник здійснює вивезення майна, що було награбоване", - йдеться у повідомленні.

На тимчасово зайнятих територіях ворог продовжує свої протиправні дії, обмежуючи рух цивільного населення, використовує будинки та квартири місцевих жителів для розміщення особового складу, утримуючи в заручниках місцевих жителів та активістів. Триває мародерство та вчинення насильства стосовно громадян України.

В окремих районах тимчасово зайнятих ворогом, загарбники намагаються змусити підприємців до переходу на розрахунок за товари та послуги у російських рублях.

У Генштабі наголосили, що Сили оборони України продовжують успішно виконувати поставлені завдання, переслідують ворога, що відходить, проривають оборонні позиції російських загарбників та поступово звільняють українські землі.

Фото - Укрінформ

91 запитів за 0,176