Олексій Чернишов назвав точки зростання для Київщини

today 12.12.2019 query_builder 09:56 remove_red_eye 126 bookmarks Новини

Модернізація аграрного сектора та будівництво на Київщині індустріальних парків – головні точки зростання економіки столичного регіону. На цьому наголосив голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов в інтерв’ю виданню «Деловая Столица».

«Заведено вважати, що Київська область аграрна. Тому перша можлива точка зростання – так званий agrotech, зробити агросектор більш технологічним, стимулювати появу переробних підприємств», – зазначив очільник області.

Але він вважає, що сільське господарство не може залишатися головним фокусом регіону, особливо враховуючи наявність великої кількості висококваліфікованих робочих ресурсів.

«Щоби не втрачати кадри, які останніми роками активно виїжджають до Європи, необхідно створювати в області індустріальні й інноваційні парки, орієнтовані на розвиток промисловості», – зауважив О. Чернишов.

За словами голови ОДА, визначення векторів розвитку районів, пропозиції відповідних проєктів технопарків та забезпечення їх необхідною інфраструктурою – це пріоритетні завдання облдержадміністрації.

92 запитів за 0,310