Олексій Кулеба: спільно із представниками французької компанії «Neo Еco» підписали меморандум про відбудову військового містечка в Гостомелі

today 28.09.2022 query_builder 18:23 remove_red_eye 166 bookmarks Новини

Місто-герой Гостомель один з найзруйнованіших населених пунктів Київської області, що потребує відновлення. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба, пише КОВА.

28 вересня в Гостомелі між Київською ОВА і французькою компанією «Neo Eco» був підписаний меморандум про співпрацю. Голова Київської ОВА зазначив, що французька компанія «Neo Eco» спеціалізується на повторному використанні відходів будівництва. У межах співробітництва компанія планує відбудувати 6 житлових будинків на 310 квартир, школу, розраховану на 1000 учнів, та дитячий садок. Пошкоджені бетонні конструкції будуть демонтовані, після чого матеріали перероблять за підтримки французької компанії і згодом зведуть нові екооб’єкти.

Крім того, 28 вересня Київщину вже втретє відвідала і Міністерка закордонних справ Франції Катрін Колонна. «Вдячний партнерам за те, що цей пілотний проект буде реалізований саме на Київщині та стане прикладом для масштабування на всю Україну», — підсумував голова Київської ОВА Олексій Кулеба. Як раніше повідомляли, представники Київської ОВА обговорили із французькою компанією «Neo Eco» шляхи співпраці в питаннях відбудови регіону.

Фото - КОВА

92 запитів за 0,187