Оце так пригода! Нетверезим прийшов до поліції, а потім сів за кермо та намагався втекти від правоохоронців (+ відео)

today 19.03.2023 query_builder 19:14 remove_red_eye 92 bookmarks Новини

Водій напідпитку тікав від поліцейських та чинив опір при затриманні.

Пригода трапилася 18 березня. До відділення поліції Рокитного завітав підозрілий громадянин. Житель Білоцерківщини прийшов до відділку у стані алкогольно сп’яніння, а після цього ще й сів за кермо. Правоохоронці, які помітили правопорушення, намагались зупинити водія, втім вимогу поліцейських керманич не виконав, повідомили в Поліції Київської області.

Водій на всіх парах - на швидкості понад 140 км/год (що перевищувало дозволений рух транспорту в населеному пункті на понад 90 км/год) намагався втекти від поліцейських, наражаючи на небезпеку інших учасників дорожнього руху.

Правоохоронці змогли наздогнали водія в селі Острів, де вимагали горе-керманича вийти з автівки та не створювати аварійну ситуацію на дорозі. Правопорушник на слова поліцейських не реагував, відповідав нецензурною лайкою та здійснював опір правоохоронцям. Під час затримання водій отримав травму ноги та був доставлений поліцейськими в лікарню.

Від медичного освідування в присутності свідків і лікарів водій відмовився. Поліцейські склали на керманича адміністративні протоколи за керування транспортним засобом у стані сп'яніння [ч.1 ст.130 КУпАП], за опір працівникам поліції [ст.185 КУпАП], за невиконання водіями вимог про зупинку [ст.122² КУпАП] та за дрібне хуліганство [ст.173 КУпАП].

Відео - Поліція Київської області

87 запитів за 0,176