Переворот у Київській обласній раді

today 17.05.2019 query_builder 20:47 remove_red_eye 759 bookmarks Новини

17 травня, за три дні до інавгурації нового президента, в Київській обласній раді відбувся переворот. Як повідомили джерела в КОР, на позачерговій сесії облради, що розпочалася майже під вечір за участі діючого губернатора Олександра Терещука, депутати позбавили посади голови обласної ради Ганну Старикову. Нагадаємо, що Ганна Віталіївна, яка є представницею ВО «Батьківщина», обіймала її протягом трьох років. За це рішення проголосували 51 депутат із 84.

Загалом участь у засіданні взяли 52 представники депутатського корпусу. Така ж доля спіткала і першого заступника Г. Старикової «укропівця» Володимира Майбоженка.

Натомість крісло голови облради за волею 51 депутата обійняв радикал Микола Стариченко, який раніше задовольнявся роллю заступника.

Та посади «замів» не залишилися вакантними. Депутати підтримали кандидатури Тетяни Семенової («Солідарність») та Ярослава Добрянського («Наш край») на роль заступників голови обласної ради.

Разом із новим керівництвом вочевидь в облраді з’явився і новий формат коаліції. Наскільки тривалим виявиться такий міжпартійний союз покаже час.

Натомість на офіційному сайті Київської обласної ради наразі оприлюднено розпорядження за підписом Г. Старикової від 16 травня про скасування розпорядження заступника голови Київської обласної ради від 16.05.2019 року «Про скликання позачергової двадцять сьомої сесії Київської обласної ради VІІ скликання», на якій, власне, і були ухвалені резонансні кадрові рішення.

place Адреса

Київська обласна рада, зміна керівництва, Ганна Старикова, Володимир Майбоженко

access_time Графік роботи

Що сталося у Київській обласній раді?

92 запитів за 0,263