Переяслав простягнув руку допомоги Іванкову

today 06.04.2022 query_builder 07:44 remove_red_eye 319 bookmarks Новини

Вчора Переяславська громада відправила автобус із гуманітарною допомогою у звільнений від окупантів Іванків Вишгородського району.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Переяслав City".

Переяславці нині зібрали для жителів Іванкова 720 банок тушкованого м'яса, 150 літрів соняшникової олії, 1800 яєць, 200 продуктових наборів, 100 упаковок серветок, одяг, ковдри, дитяче харчування, засоби гігієни.

Водночас Переяслав, як і сотні інших українських міст, підтримують громадяни різних країн та міжнародні компанії. Зокрема, нещодавно надійшов гуманітарний вантаж, доправлений із країн Європи: продукти, засоби гігієни, одяг, взуття.

Служба у справах дітей та сім'ї Переяславської міськради отримала від ТОВ "ХіПП Україна" фруктове пюре (1266 шт) та хрусткі органічні кільця (98 шт). Їх та інші продуктові набори, підгузки, дитячі суміші тощо роздадуть внутрішньо переміщеним родинам із дітьми, багатодітним сім'ям, опікунам/піклувальникам, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Центр соціальних служб міської ради за сприяння громадянської спілки «Український Фонд Енергоефективності та Енергозбереження» отримав гуманітарний вантаж від дитячого фонду ООН "UNICEF". Він займається задоволенням гуманітарних потреб дітей країн, у яких відбуваються збройні конфлікти та гуманітарна криза.

Переяславській громаді доправили 32 комплекти навчальних та ігрових наборів для дітей. Їх розподілили між школами та дитсадками громади.

Фото із сайту "Моя Київщина"

91 запитів за 0,171