Писанки з ландшафтного парку “Добропарк”, які чудом уціліли під час окупації Київщини, демонструють у Львові

today 06.05.2022 query_builder 09:10 remove_red_eye 172 bookmarks Новини

Нині у Львові можна подивитися на гігантські писанки, дивом вцілілі після обстрілів ландшафтного парку "Добропарк" під Києвом, інформує УНІАН.

Акція під назвою "Писанки відродження" проходить на площі перед собором Святого Юра. Зазначимо, під час ракетних обстрілів Київської області ландшафтний парк "Добропарк" серйозно постраждав – тоді повністю був знищений головний будинок парку, зруйновані й інші будівлі. Повністю був знищений весь транспорт і техніка, навіть садові інструменти окупанти забрали із собою.

Саме на території парку були виставлені гігантські писанки, створені художниками з усієї України в 2016-2017 роках. У парку вони знайшли постійний дім після того, як до цього кілька років поспіль експонувалися на Великдень у центрі Києва.

Усього у "Добрропарку" зберігалося 585 писанок, проте після ракетних обстрілів з боку російської армії вціліли тільки 140 із них.

До слова, "Добропарк" відкрився для відвідувачів вже сьогодні, 6 травня – тут зараз проходить виставка тюльпанів та інших весняних квітів.

Фото - УНІАН

87 запитів за 0,171