Нещодавно наше видання повідомляло про інцидент, який стався в електропотязі Київ-Яготин, де група молодиків пошкодила сидіння та вікно вагону. Щойно Поліція Київщини оприлюднила інформацію про результати розслідування. Повідомлення про пошкодження правоохоронці отримали від чергової по станції. Також у соціальних мережах зʼявилося відео цього інциденту.
Встановлено, що група молодих людей, яка знаходилася в останньому вагоні електропотяга, відірвала частини м'яких сидінь та кватирку верхнього вікна.
Один із неповнолітніх відірвав сидіння та забрав із вагону дві його частини разом із верхньою частиною вікна, які потім заховав. Інший підліток брав участь у пошкодженні сидінь, одне з них викинув через вікно під час руху потягу. До пошкодження сидінь долучився ще один молодик, який, крім того, з хуліганських мотивів ще й зірвав стоп-кран, чим безпричинно зупинив потяг.
Правоохоронці встановили всіх причетних до правопорушення. Ними виявилися 10 жителів Бориспільського району та столиці, віком від 13 до 21 років.
Наразі за фактом хуліганства, вчиненого групою осіб, за процесуальним погодженням Бориспільської окружної прокуратури, слідчі Бориспільського управління поліції Київщини повідомили трьом фігурантам про підозру (ч. 2 ст. 296 ККУ). Санкція статті передбачає покарання від обмеження до позбавлення волі на строк до чотирьох років.
Також за неналежне виконання батьківських обов'язків на батьків підлітків складені адміністративні матеріали (ч. 3 ст. 184 КУпАП). Поліція Київщини закликає батьків контролювати дозвілля своїх дітей, спілкуватися та проводити з ними більше часу.


Фото та відео - Поліція Київської області



