Поліція не допустила зібрання радикально налаштованої молоді в Ірпені

today 28.02.2023 query_builder 15:55 remove_red_eye 902 bookmarks Новини

Як повідомляє Поліція Київської області, 28 лютого в одному з месенджерів з’явилась інформація про ймовірний збір представників так званої субкультури «Редан» в одному з ресторанів швидкого харчування міста. (Нагадаємо, що рухи «РЕДАН» та «Анти-РЕДАН» ширяться молодіжними соцмережами з країни-агресора. Молодь домовляється в месенджерах та влаштовує масові бійки.)

Зібрання агресивних тінейджерів вже помітили у Харкові, Києві, Львові та інших обласних центрах. Молодіжний рух поширився у лютому 2023 року: в москві внаслідок масової бійки загинули двоє підлітків. Штучне поширення цієї субкультури – це російська інформаційно-психологічна операція. Її мета – використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні.

Правоохоронці Бучанського управління поліції Київщини негайно відреагували. На місці поліція виявила 4-х підлітків, з якими провела профілактичні бесіди, а також з їх батьками. Поліцейські Київщини оперативно відслідковують ситуацію та проводять профілактичну роботу з дітьми і їх батьками. Звертаємось до батьків: будьте друзями своїх дітей, проводьте з ними більше часу, підтримуйте їх, цікавтеся, з ким вони спілкуються і як проводять дозвілля, пишуть правоохоронці.

Фото - Поліція Київської області

87 запитів за 0,174