Поліція відновила діяльність у звільнених від окупантів населених пунктах Київщини

today 04.04.2022 query_builder 13:47 remove_red_eye 392 bookmarks Новини

Вчора голова Національної поліції України Ігор Клименко та начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов відвідали Макарів, Бородянку, Гостомель та Бучу, інформує поліція Київської області.

Тривалий час ці та інші населені пункти були під окупацією, ворог обстрілював їх з артилерії і «Градів», люди страждали, окупанти не давали «зелених коридорів». Зараз у звільнених населених пунктах Київщини поліцейські підрозділи здійснюють зачистку території від диверсантів та вибухонебезпечних предметів і боєприпасів.

«У нас уже напрацьована схема посилення поліцейської присутності у звільнених від окупантів населених пунктах. Зокрема, ми збільшуємо, у тому числі за рахунок придатних сил з інших регіонів, кількість патрульних нарядів, працівників спецпідрозділів та оперативних служб для забезпечення правопорядку та оперативного реагування на повідомлення громадян», – зазначив глава Нацполіції.

Керівництво Нацполіції поспілкувалось з особовим складом, окреслило основні завдання. Зокрема, було зроблено акценти на наданні допомоги місцевим жителям, виявленні диверсантів та мародерів, ретельному огляді вулиць і будівель для знешкодження вибухових пристроїв та боєприпасів.

«Ми розуміємо, що в будинках відсутній газ, світло, водопостачання, але будемо запускати поліцейські наряди, використовувати Starlink і створювати, так звані, «острови життя», де люди зможуть скористатись інтернетом, отримати воду та їжу. На жаль, поліцейські будівлі зруйновано, що в Бородянці, що в Макарові, російські війська їх обстріляли, спалили, тому ми шукатимемо інші приміщення і повідомимо громадянам, де можна буде звернутись до поліцейських», - зазначив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Фото - поліція Київської області

87 запитів за 0,175