Припинено нелегальний бізнес з надання послуг сексуального характеру на території Київщини

today 15.09.2022 query_builder 15:37 remove_red_eye 126 bookmarks Новини

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Київської обласної прокуратури Днями викрито та повідомлено про підозру шістьом громадянам за фактом сутенерства та втягнення осіб в заняття проституцією (ч. 2 ст. 303 КК України), інформує Київська обласна прокуратура.

За даними слідства, два мешканці столиці організували нелегальний бізнес з надання послуг сексуального характеру на території Києва та Київської області. Вони залучили до своєї протиправної діяльності чотирьох жінок на ролі адміністраторів, які контролювали роботу повій: приймали замовлення від клієнтів, розповідали про послуги й цінову політику, вели облік надходження грошових коштів та у разі необхідності шукали приміщення для надання «послуг».

Жінок для зайняття проституцією залучали шляхом розміщення рекламних оголошень у мережі інтернет. За попередніми даними на підозрюваних працювало від 25 до 30 жінок. Вартість послуг сексуального характеру становила від 1000 до 5000 гривень за годину. Частину грошей вони зобов’язувалися віддавати організаторам, а залишок розподіляли між собою.

Правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК затримано двох організаторів та їх чотирьох спільників. Зараз вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

За результатами низки проведених обшуків за місцями проживання та надання послуг виявили і вилучили близько 1,3 млн грн, банківські картки, контрацептиви, мобільні телефони, комп’ютерну техніку та «чорну» бухгалтерію.

Перевіряється інформація щодо втягнення у незаконну діяльність неповнолітніх.

Фото - Київська обласна прокуратура

92 запитів за 0,179