Привласнила майже півмільйона гривень бюджетних коштів

today 12.01.2023 query_builder 07:51 remove_red_eye 64 bookmarks Новини

Свого часу жінка-підприємиця, відповідно до умов укладеного з бюджетною організацією договору, зобов’язалася виконати ремонт прибудинкової території декількох будинків на території Коцюбинської селищної ради. При цьому, ремонтні роботи на об’єкті на той час вже були виконані та не потребували фінансування з місцевого бюджету, інформує Київська обласна прокуратура.

Надалі вона внесла до акту приймання виконаних будівельних робіт відомості щодо обсягів виконаних робіт та склала довідку про їх вартість. На підставі цих документів, підписаних підрядником та замовником, з місцевого бюджету здійснено оплату на рахунок обвинуваченої в сумі майже півмільйона гривень.

У подальшому, з метою легалізації привласнених бюджетних коштів, підприємлива жіночка здійснила фінансову операцію на користь іншої фізичної особи-підприємця.

Але, як кажуть, скільки ниточці не витися, а кінець буде. Бучанська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом привласнення коштів місцевого бюджету, а також легалізації грошових коштів, одержаних злочинним шляхом (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 209 КК України).

Досудове розслідування здійснювалося відділом поліції №2 Бучанського райуправління ГУ Нацполіції в Київській області.

87 запитів за 0,172