Привласнив понад 710 тис. грн бюджетних коштів під час закупівлі пального для лікарні на Бучанщині

today 02.11.2022 query_builder 21:08 remove_red_eye 30 bookmarks Новини

Прокурори Києво-Святошинської окружної прокуратури (структура залишилася) заочно повідомили про підозру директору ТОВ за фактом привласнення чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України), інформує сьгодні, 02.11.2022 р., Київська обласна прокуратура.

За даними слідства, між закладом охорони здоров’я та директором товариства укладено договори про закупівлю бензину та дизельного пального. Згідно з ними на рахунок товариства повністю перераховано визначені договорами бюджетні кошти.

Проте, після розрахунку, підозрюваний, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнив бюджетні кошти, не перерахувавши частину отриманих коштів в сумі понад 710 тис. грн суб’єктам господарювання, які здійснювали відпуск пального на підставі партнерських договорів. У зв’язку з цим заклад охорони здоров’я був позбавлений можливості отримувати повністю оплачені бензин та дизельне пальне на визначених договорами АЗС, що призвело до суттєвого порушення його роботи. Досудове розслідування здійснюється Бучанським районним управлінням поліції ГУ Нацполіції в Київській області.

Фото - Київська обласна прокуратура

92 запитів за 0,186