Ретроградний Меркурій (з 10 вересня до 2 жовтня). Що варто та не слід робити в цей період. Поради астрологів

today 09.09.2022 query_builder 11:08 remove_red_eye 150 bookmarks Новини, Таємні знання

За астрологічним календарем, з 10 вересня до 2 жовтня – несприятливий період для початку важливих справ, укладання контрактів, значних придбань - зумовлений він ретроградністю Меркурія. Із усіх планет Сонячної системи Меркурій розташований найближче до Сонця. В астрології він символізує дружнє та ділове спілкування, комунікації, подорожі, все, що пов’язано з інформацією та торгівлею. Та декілька разів на рік Меркурій робить ретроградну петлю, в цей період він рухається з мінімальною швидкістю, повертаючись до вже пройденого шляху. Цього року таких періодів чотири. Третій із них розпочинається 10 вересня (з 9 градуса Терезів) і триватимете до 2 жовтня (25 градуса Діви), пише OBOZREVATEL.

У цей період краще нічого важливого не розпочинати і нікуди не поспішати. Можуть виникати складності з пунктуальністю, тому на зустрічі краще виїздити заздалегідь. Водночас ретроградний Меркурій повертає нас до нас самих. Це час для переосмислення своїх цілей – впорядкування думок, наведення порядку в оселі.

Крім того, астрологи стверджують, що є невеликий відсоток людей, які мають в особистих гороскопах ретроградний Меркурій, для них період від 10 вересня до 2 жовтня включно виявиться дуже ефективним.

Фото - OBOZREVATEL

92 запитів за 0,203