Ринок праці на Київщині в умовах війни: працівників яких професій шукають роботодавці

today 27.04.2022 query_builder 14:56 remove_red_eye 422 bookmarks Новини

Серед безробітних на Київщині 42% – чоловіків та 58% – жінок. Із них  більшість (30%) - це особи віком від 35 до 45 років.

Більшість (57%) – мали вищу освіту, 26% – професійно-технічну та 17% – загальну середню освіту. Найбільше за допомогою у працевлаштуванні до фахівців Київської ОСЗ звертаються працівники сфери торгівлі та послуг, державного управління, сільського господарства та підприємств переробної промисловості, повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

У результаті співпраці фахівців Київського обласного центру зайнятості з роботодавцями база вакансій з 1 січня по 25 квітня 2022 року нараховувала понад 7 000 пропозицій. Серед них найбільше пропозицій надійшло працівникам сфери сільського господарства (28%,)  державного управління й оборони (19%),  оптової та роздрібної торгівлі (14%), переробної промисловості  (12%)  та працівників транспортної галузі  (5%).

Зокрема, найбільш затребувані на ринку праці Київщини наразі  робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин 25%, працівники сфери торгівлі і послуг та законодавці по – 14%, фахівці – 12%, працівники найпростіших професій – 10%,  професіонали – 9%, кваліфіковані робітники з інструментом – 6%.

У більшості вакансій, які подали місцеві роботодавці на укомплектування, заробітна плата перевищила мінімальну. Водночас, середній розмір допомоги по безробіттю у Київській області у березні 2022 року склав 6 083 грн., що на 48% більше ніж в аналогічному періоді минулого року.

Сьогодні Київська обласна служба зайнятості продовжує надавати свої послуги усім, хто цього потребує. Зокрема, впроваджені електронні сервіси як для шукачів роботи, так і для роботодавців – завдяки цьому кожен має можливість отримати послуги в режимі он-лайн. Усі деталі за посиланням: https://is.gd/Vvvala.

91 запитів за 0,209